Ładowanie Wydarzenia

Minione Wydarzenia

Wydarzenia Search and Views Navigation

Maj 2018

Agile on the Boat

18 maja 2018

W piątek, 18 maja w ramach konferencji Agile on the Boat będe miał wielką przyjemność poprowadzić warsztat pt. "5 powodów by używać A3". Zawieram w nim trochę obserwacji jak zespoły próbują przeciwdziałać symptomom problemów, a jak mogłby przez pogłębione zrozumienie z wykorzystaniem formularza A3 oraz metody "5 x Dlaczego" skupiać się na sednie. Będzie warsztatowo 🙂

Dowiedz się więcej »

Lipiec 2018

Agile Silesia #7 2018

4 lipca 2018 @ 18:00 - 11 lipca 2018 @ 20:00
Strefa centralna, Plac Sejmu Sląskiego 2
Katowice, 40-032 Polska
+ Google Map

W lipcową środę będę miał przyjemność i zaszczyt odwiedzić katowicki meetup Agile Silesia. W ramach spotkania poprowadzimy warsztat wprowadzający uczestników w narzędzia do rozwiązywania problemów - arkusz A3 oraz 5Why. Zapowiada się duuża grupa więc mam nadzieję, że będzie energetycznie!

Dowiedz się więcej »

5. Lean Coffee Wrocław

25 lipca 2018 @ 18:00 - 20:00

Jak co mniej więcej miesiąc zapraszam na wrocławską Lean Coffee. Tym razem będziemy rozmawiać o typach, konsekwencjach i zapobieganiu stratom. Jako, że lato w pełni zapraszam do beach baru Forma Płynna nieopodal Politechniki Wrocławskiej.

Dowiedz się więcej »

Sierpień 2018

Turkusowe śniadania – Wrocław

10 sierpnia 2018 @ 09:00 - 11:00

Przy okazji wakacyjnego spotkanie wrocławskiej edycji Turkusowych Śniadań będzie mi dane poprowadził małą prezentację na temat Metody Kanban oraz opowiedzieć o wyzwaniach i osiągnięciach. Wszystko to stawiając tezę że Kanban jest w zasadzie koloru.. turkusowego. Zapraszam 10 sierpnia do beach baru Basen we Wrocławiu. Więcej na stronie wydarzenia.

Dowiedz się więcej »

Agile Transformations Berlin

28 sierpnia 2018 - 30 sierpnia 2018

Pod koniec sierpnia Berlin będzie miejscem ciekawej konferencji. Jej tematem będą tylko i wyłącznie udane lub nie transformacje zwinne organizacji. O podejściach, wyzwaniach, skalowaniu, narzędziach, skalowaniu będą rozmawiać zarówno ludzie, którzy brudzą sobie ręce jako agenci zmian, ale i również tzw. "biznes", dla którego wszystko to robimy. Będę miał tam okazję prowadzenia dwóch dyskusji "round table": The benefits of expanding agile beyond IT: Marketing, Creative, HR and more... Warning! Scaling ahead! Comparison of various scaling frameworks and organizational models Do…

Dowiedz się więcej »

Październik 2018

Nowy semestr na CODE Berlin

12 października 2018 @ 10:00 - 13:00

Wraz z początkiem roku akademickiego wraca seria warsztatów dotyczących zwinności dla studentów uniwersytetu Code w Berlinie. To niesamowita okazja by spotkać bardzo młodych ludzi, którzy myślą o wyborze jednej ze ścieżek kariery jako developera, product managera lub designera. W ich ujęciu nie istnieje nic innego niż zwinne podejścia, ale nie oznacza to, że wszystko o niej wiedzą 🙂

Dowiedz się więcej »

AgileByExample 2018

22 października 2018 - 24 października 2018

W tym roku mam wielką przyjemność zawitać na AgileByExample w charakterze prelegenta. Pierwszego dnia (Dojos) poprowadzę warsztat dotyczący metryk Lean, które można z powodzeniem stosować w różnych środowiskach pracy. Trzeciego dnia konferencji będę miał krótką prezentację dotyczącą Kadencji Kanbanu - tematu, który pozostaje nadal w cieniu kanbanowej "tablicy" a który dobrze zrozumiany może pomóc w komunikacji i synchronizacji organizacjom dużym i małym. Do zobaczenia w Warszawie!

Dowiedz się więcej »

Listopad 2018

Lean Coffee Wrocław – UTTURE – Kompas Scrum Mastera

21 listopada 2018 @ 18:00 - 21:00
nokia garaga

Tym razem wrocławska Lean Coffee będzie gościła Tomka Pawlaka z Poznania, który przedstawi nam swoje autorskie narzędzie rozwojowe dla Scrum Masterów, Agile Coachy i osób o podobnych rolach i kompetencjach. Więcej na Meetup.com oraz na stronie Tomka narzedziadlascrummastera.pl Spotkanie będzie gościć Nokia Garage, za co serdecznie im dziękujemy!

Dowiedz się więcej »

Agile Poznań

23 listopada 2018 @ 17:45 - 20:00

W listopadzie będę miał okazję na pierwsze spotkanie ze społecznością Agile Poznań. To grupa, która osiągnęła ostatnio 1000 członków i działa bardzo prężnie. Na zaproszenie społeczności poprowadzę warsztat z leanowego narzędzia A3 z nowym scenariuszem. Niech PDCA będzie z Wami!

Dowiedz się więcej »

Raz jeszcze na CODE University Berlin

26 listopada 2018

Tematem kolejnego warsztatu dla studentów berlińskiego CODE University będzie praca w większych organizacjach a co za tym idzie.. czy oznacza to konieczność "skalowania" agile, a może da się jakoś jej uniknąć?    

Dowiedz się więcej »
+ Eksportuj wydarzenia