O mnie

Długo wahałem się z tym, żeby wykorzystać domenę posiadaną od.. hm.. 2001 roku. Już to sugeruje, że od dawna siedzę w „internetach” i zawodowo i prywatnie. Z wykształcenia niedoszły astronom, doszły biotechnolog, w przeszłości dziennikarz telekomunikacyjny i rowerowy a w tym samym czasie od ponad 12 lat „gość z innej bajki” w branży IT. Ale co dziś nie jest branżą IT? 🙂

W tejże branży napierw w Polsce (Wrocław, Kraków) zajmowałem się testowaniem a następnie w Berlinie prowadzeniem zespoły, projekty, ich portfolio, czy też odpowiadałem za release produktów. Z biegiem lat coraz większą część mojego czasu zaczęły zajmować szkolenia, coaching i doradztwo. Najpierw angażowałem się na poziomie zespołów developerskich (produktowych i usługowych) a potem również managementu w tematach organizacji i zwinności biznesu. Ostatecznie zajmuję się wszystkim, co wiąże się z tak zwanymi transformacjami w stronę zwinności (agility) i szczupłości (lean).

Jeśli chcesz wiedzieć o moim życiu zawodowym więcej to pewnie najlepszym źródłem jest LinkedIn, jeśli chcesz wiedzieć gdzie jestem i co słychać zapraszam na Twittera, a jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś o Leanie, Kanbanie i innych metodach na lepszą, przyjemniejszą, czy sensowniejszą pracę intelektualną, lub kreatywną to jesteś we właściwym miejscu.

Poza tym znajdziesz tu informacje gdzie i przy jakiej okazji można mnie spotkać, do czego gorąco namawiam, oraz o wszelkich innych inicjatywach w których biorę udział.

Dzięki za wizytę, zapraszam do kontaktu. Live Long and Prosper 🙂